Rezerwacja noclegów w Chorwacji
Chorwacja

Biuro obsługi Klienta:

Retravel.pl
ul. Rydzowa 43
64-100 LesznoKontakt telefoniczny:

Tel.: 61 624 64 40
Fax: 61 415 26 56

Biuro czynne:

pn-pt: 8:00-17:00
so: 9:00-13:00

O nas

Istniejemy od 2004 roku. W przeciągu minionych lat wypracowaliśmy sobie pozycję rzetelnej firmy i zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Zawsze służymy pomocą i wiarygodnymi informacjami. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko informacje o przeprawach promowych i miejscach noclegowych (kwatery, pensjonaty, hotele, domy wakacyjne), ale także wiele praktycznych informacji, które przydadzą się Państwu podczas pobytu w Chorwacji, Danii, Szwecji, Norwegii i na Bornholmie.

Od początku przyświeca nam jeden cel - bezpieczna transakcja, rzetelna informacja oraz sprawna obsługa. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz korzystne ceny noclegów i przepraw promowych. Wciąż się zmieniamy i udoskonalamy naszą ofertę. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie.

Oddajemy do Państwa dyspozycji serwis internetowy SlonecznaChorwacja.pl, mając nadzieję, iż każdy znajdzie w nim wymarzone miejsce noclegowe w Chorwacji.

Życzymy udanych wakacji!

Nasza działalność

Podstawą naszej działalności jest obsługa serwisu internetowego poświęconego w całości duńskiej wyspie Bornholm, nazywanej "Majorką Północy". BORNHOLM-OK.pl - uzyskał autoryzację Duńskiej Izby Turystyki, co oznacza, iż serwis jest uznawany za wiarygodne i zawsze aktualne źródło informacji o wyspie. Zachęcamy do współtworzenia strony poprzez aktywny udział w dyskusjach na forum internetowym i nadsyłanie fotografii z Państwa pobytów na Bornholmie.

Poniżej znajdują się adresy stron, na których znajdą Państwo szereg przydatnych informacji, łącznie z ofertą noclegową oraz opisem połączeń promowych do Szwecji i Danii:

Bilety promowe na połączenia Polska / Europa

System rezerwacji biletów promowych Retravel.pl zapewnia szybki i bezpieczny sposób przeglądania oraz zamawiania biletów promowych na połączenia w Europie.

Bilety autokarowe na połączenia Polska / Europa

Internetowa przeglądarka połączeń autokarowych na terenie Polski (również dowozy do lotnisk) oraz Europy. Możliwość rezerwacji biletów autokarowych On-Line.

Chorwacja

Odrębna witrynka internetowa zawierająca ofertę noclegową w Chorwacji.
© 2021 Retravel.pl, tel. 61 624 64 40   |   Nota prawna

Polecamy strony: Bornholm | Dania | Szwecja        Promy: www.promy-retravel.pl